21 lutego 2011

yellow obsession?

nie sądziłam, że robienie zdjęć ze statywem wymaga tyle pracy. myślałam również, że zrobię użytek ze świeżo zakupionego obiektywu stałoogniskowego, a tymczasem okazało się, że ustawienie ostrości na "oko" daje marne efekty. cóż, trzeba było sobie radzić ze zwykłym obiektywem.

główne elementy poniższego zestawu upolowałam na wyprzedażach w Stanach, spódnica przyciągnęła mnie głównie swoją ceną (na metce było ok. 10$, a przy kasie czekała kolejna niespodzianka obniżka o dodatkowe 50%), a dopiero gdy pierwszy raz ją założyłam zorientowałam się, że ma kieszenie co spowodowało falę ciepłego uczucia do niej. uwielbiam spódnice z kieszeniami! nad kupnem swetra, z kolei myślałam około tygodnia, ale doszłam do wniosku, że ma idealny klasyczny splot, no i żywy kolor. gorzej, że gdy kładłam go do szafy okazało się, że jest to mój trzeci sweter w kolorze żółtym, ale za to najbardziej uniwersalny (a przynajmniej tak staram się sobie tłumaczyć).

ps. jakby tego było mało nie dalej jak dwa dni temu kupiłam na allegro torebkę w kolorze ...żółtym.

English: i didn't think that taking pictures with a tripod would be so tricky. it took me a lot of time but i managed to make some photos.

main features of today's outfit are brought directly from sales in USA. i decided to buy the skirt mainly because it looked ok and cost like nothing. only when i put it on the first time i realized that it has pockets and loved it. i love skirts with pockets! i was thinking about buying this sweater on the other hand for about a week and what made me buy it was this classic weave and the original colour as i thought back then until realising that this is the third yellow sweater in my wardrobe. but i like to tell myself that this one is the most universal of all.

ps. if this was not enough i just recently bought a bag. in yellow of course.

sweater- Ralph Lauren via TJ Maxx
skirt- Old Navy
shirt- sh
watch-triwa
brooch-vintage
pearl earrings- vintage

5 komentarzy:

Marta pisze...

Fajny sweter, kolor bardzo wiosenny :)

claarax. pisze...

genialny kolor!

pocahontas pisze...

super sweter ,chociaż ja wolałabym taki sam ale oversize :)

http://pocahontas-marta.blogspot.com/

Elfena pisze...

swietny sweterek, bardzo lubie zolty kolor!

not.a.plastic.girl pisze...

jak go kupowałam to właśnie myślałam o tym, że nada się też na wiosenne wieczory. a sweter oversize posiadam również w żółtym kolorze:).