6 września 2010

watch this!

na początku muszę stwierdzić, że nigdy nie nosiłam zegarków z wielkim entuzjazmem, a jeśli już to były to krótkie epizody. historia tego zegarka nie jest może jakaś długa i zawiła, ale zaczęła się od tego, że kiedyś stwierdziłam, że jeśli miałabym nosić zegarek to musiałby być w męskim stylu. pomysł się zrodził, ale nie przełożył się na intensywne poszukiwania, aż do czerwca tego roku gdy miałam sobie wybrać coś z okazji  zakończenia studiów. pierwsze co mi przyszło do głowy to zegarek. zaczęłam intensywne poszukiwania po centrach handlowych i mniejszych sklepach, jednak nie mogłam znaleźć nic dla siebie bo, albo zegarki w męskim stylu były ogromne, co przy mojej szczupłej ręce wyglądałoby komicznie, albo wręcz oślepiały od ilości kryształków, co było złe. po prostu złe. i w tedy pojawił się ten post  Pani Ekscelencji, a w nim fantastyczny zegarek. od razu odwiedziłam stronę producenta i wybrałam model dla siebie. wczoraj przybył do mnie z Danii, wymaga jeszcze dopasowania bransolety i będę mogła zacząć go nosić.

English: i was never a big fan of wearing watches. but when i was about to choose a present for finishing studies i thought of getting one. i knew that it had to be men's style watch so i started looking in stores. but i couldn't find anything for me because there were watches so big that they would look very funny as i have slim hand and the other ones had too many crystals. and then i saw this post of Pani Ekscelencja with a fantastic watch. in one moment i visited producers' site and choose one for myself. yesterday it came from Denmark and now it needs only wrist band adjustment and i will be able to start wearing it.


 


watch- triwa (gift)

6 komentarzy:

Jagódka pisze...

Jest cudowny - o cenie zapewne tez nie bede wspominac :)

Tez mi sie podobaja takie zegarki :)

pozdrawiam i zapraszam do siebie

threecropek pisze...

ubóstwiam zegarki a ten jest cudny. ile kosztował? jeśli możesz odpisz u mnie na blogu, pozdrawiam ;)

not.a.plastic.girl pisze...

rzeczywiście jest fajny i nawet jest trochę podobny do białego zegarka wypuszczonego przez chanel, który strasznie mi się spodobał:). a kosztował z tego co wiem ok.95 euro, więc nie jest to bardzo duża kwota jak za zegarek.

no-baa pisze...

sam zegarek bardzo mi się podoba, jednak jego kolor niekoniecznie. Nie jestem fanką białego.

not.a.plastic.girl pisze...

wiadomo tego typu dodatki to naprawdę rzecz indywidualnego gustu.

Anonimowy pisze...

swietny, cudowny, tez chce!