21 sierpnia 2010

grey area

lato oficjalnie jeszcze trwa, ale wieczorami czuć już jesienny chłód i nawet słońce jest jakby bledsze i daje mniej ciepła. to skłania do myślenia nad nadchodzącą porą roku i powoduje, że rzeczy typowo letnie odkładam raczej na dno szafy. i właśnie ten jesienny nastrój spowodował, że do letniej góry założyłam półbuty, które z pewnością będę nosić jesienią, zamiast sandałów. muszę przyznać, że sprawdziło się to wieczorem bo najnormalniej w świecie nie zmarzły mi nogi.
torebka jest nowym zakupem, jest w prawdzie mała, ale coś czuję, że będzie mi często towarzyszyć jesienią. a nabyłam ją wchodząc do zupełnie nieznanego mi lumpeksu obklejonego kartkami z napisem 2zł/sztuka. ku mojemu zaskoczeniu pani sprzedająca, twierdząc że torebki są właściwie po 5zł, sprzedała mi ją za 2.

English: summer is still not oficially over but there is this certain chill in evening's air that reminds me of autumn and even the sun gives less light and warm. this makes me thinking about the new season and puting summer clothes more likely at the back of my closet. this mood made me wear boots instead of sandals to more summer clothes. it worked as in the evening my legs wasn't freezing.
this bag, that i bought recently in trift shop, is small but i feel that it would be my "fellow bag" during next season.
t-shirt - sh topshop
cardigan- top secret
skirt- reserved
bag- sh
boots- ryłko
bracelet- top secret
key necklace- diy
heart necklace- gift

4 komentarze:

sandrula pisze...

klasa buty! :)

GaBBa pisze...

szał buty!

Zapraszam na moją aukcję ubrań: http://moda.allegro.pl/item1196850609_mega_paka_zestaw_ponad_40_ubran_i_dodatkow_40_42.html ;]

pozdrawiam ;))

asis pisze...

piękna torebka <3
zapraszam na mojego bloga: http://asia-rolbiecka.blogspot.com/
Pozdrawiam!

not.a.plastic.girl pisze...

dzięki za komentarze. coś czuję, że te buty i torebka będą się teraz często pojawiać na zdjęciach.